Ogłoszenia parafialne 18 listopada 2018 r.

Data

17.11.2018 r.

 1. Komunikat Ks. Biskupa:
 2. Przez cały tydzień zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00.
 3. W poniedziałek zapraszamy Odnowę w Duchu Św. do sanktuarium na Mszę św. wieczorną, a po niej na spotkanie.
 4. We wtorek w kościele parafialnym po Mszy św. wieczornej próba chóru.
 5. W piątek na godzinę 16.30 zapraszamy ministrantów na organizacyjne spotkanie, ponieważ w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi uroczyste przyjęcie nowych ministrantów do grona LSO. Serdecznie zapraszamy rodziców i bliskich na tę uroczystość.
 6. Również w piątek o godz. 18.00 próba asyst przed zbliżającymi się uroczystościami jakie będziemy przeżywać w naszej parafii.
 7. Przyszła Niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Kościelnego. Kościół w tym dniu oddaje cześć CHRYSTUSOWI KRÓLOWI WSZECHŚWIATA. Za pobożne odmówienie "Aktu poświecenia Rodzaju Ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi" - można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Uczynimy to wspólnie po każdej Mszy św.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie Caritas.
 9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii. Wszystkich pragniemy polecać w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem. Bóg zapłać za dobroć serca.
 10. Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku organizuje weekendowe rekolekcje dla kobiet – „KOBIETA – KRÓLEWSKI PROJEKT”. Rekolekcje poprowadzi Sylwia Wilk i odbędą się one w dniach od 23 do 25 listopada w Brzesku. Zgłoszenia telefonicznie przyjmowane są do 21.XI.br. Koszt 75 zł (w tym catering i materiały biurowe).  Szczegóły na plakacie.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej która jest do nabycia przy wyjściu
  z kościoła.