Ogłoszenia parafialne 18 września 2016 r.

18.09.2016 r.

1.    W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
- we wtorek wieczorem w sanktuarium nowenna do Bożego Miłosierdzia
- w środę w kościele parafialnym nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
w
 piątek w kościele parafialnym modlitwa do Bożego Miłosierdzia od godz. 15.00 i adoracja Najśw. Sakramentu.
w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

2.  W poniedziałek zapraszamy do sanktuarium na wieczorną Eucharystię i spotkanie formacyjne Odnowę w Duchu Św.

3.  W czwartek na 16.30 zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów, a na 18.00 chętnych do bycia lektorem.

4.  W piątek swoje spotkanie mają ministranci o godz. 16.30 a lektorzy o 18.00, prosimy o obecność, ponieważ będą omawiane sprawy wycieczki.

5.  W sobotę 24 września w Zabawie będziemy przeżywać Dziękczynny Synaj – Diecezjalne Dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Szczegóły i zapisy u Ks. Radosława.

6.  W niedzielę  o 11.30 próba scholi dziecięcej. Serdecznie zapraszamy chętne dzieci do wspólnego wielbienia Boga śpiewem.

7.  Informujemy, że Diecezja Tarnowska włącza się w ogólnopolską zbiórkę na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.  Ofiary zbierane będą do puszek w niedzielę 25 września.

8.  Trwają zapisy na pielgrzymkę rodzin na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii. Wyjazd 25 września w niedzielę z parkingu przy kościele parafialnym o godzinie 5.30

9.  W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Męczenników Koreańskich; w środę św. Mateusza, apostoła; w piątek św. Ojca Pio prezb. Wszystkim Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki swoich św. Patronów.

10.             Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem.