Ogłoszenia parafialne 18 września 2022 r.

Data

19.09.2022 r.

  1. We wtorek o godz. 19.00 w kościele parafialnym próba śpiewających psalmy.
  2. W czwartek w kościele parafialnym po Mszy św. o godz. 17.30 spotkanie LSO, a o godz. 19.00 próba scholi młodzieżowej.
  3. W sobotę w sobotę 17 września o godz. 10.00 również kościele parafialnym odbędzie się próba dla wszystkich dzieci ze scholi. Prosimy wszystkich o obecność, ponieważ na spotkaniu będzie przedstawiany nowy repertuar piosenek. Zapraszamy także nowe osoby.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Męczenników Koreańskich; w środę św. Mateusza, apostoła; w piątek św. Ojca Pio prezb. Wszystkim Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki swoich św. Patronów.
  5. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem.
  6. Informujemy, że jutro w poniedziałek kancelaria parafialna będzie zamknięta.
  7. Jak co roku pragniemy zaprosić wszystkich do udziału w procesji różańcowej ulicami miasta, która odbędzie się 2 października 2022 o godz. 18.15. Szczegółowy program znajduje się na plakatach oraz poniżej.  8. Naszą parafię, wszystkie rodziny polećmy opiece Matki Bożej. Pod Twoją…