Ogłoszenia parafialne 19 czerwca 2016 r

20.06.2016 r.

1. Jutro do sanktuarium zapraszamy serdecznie Odnowę w Duchu Św.
  2. Informujemy, że zakończenie roku szkolnego odbędzie się w kościele parafialnym dla dzieci ze SP nr. 2, Szkoły przy ul. Błotnej oraz Społecznej SP będzie w najbliższy czwartek o godz. 9.00, Gimnazjum „U Konarskiego o godz. 11.00, natomiast zakończenie dla pozostałych szkół odbędzie tak jak to zostało ustalone z katechetami i dyrekcjami szkół. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę dziękczynienia także rodziców i opiekunów.
  3. W piątek o godz. 18.00 spotkanie ministrantów i lektorów na którym, będzie próba asyst przed uroczystością odpustową w naszej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ks. Piotra Boracę pracującego wiele lat w Afryce. Ks. Piotr w tym dniu wygłosi do nas kazania.
  5. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto oraz na tacę, by wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem.
  6. W tym tygodniu obchodzimy we wtorek Alojzego Gonzagi a w piątek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny Cuda i Łaski oraz Promyczek Dobra dla dzieci. Przy wyjściu z kościoła są także do zabrania programy z tygodniowym odpustem ku czci Matki Bożej Szkaplerznej.
  8. Zbliża się czas wakacji dlatego przypominamy wzorem lat ubiegłych, że w lipcu i sierpniu zmieniają się godziny Mszy św. porannych w sanktuarium w dni powszednie i będą one o godz. 6.00 i 7.00
  9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszły do wieczności Barbara Kobielska i Danuta Pasek. Polećmy ich nieśmiertelne dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu...