Ogłoszenia parafialne 19 listopada 2017 r.

Data

19.11.2017 r.

 1. Przez cały tydzień zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00.
 2. W poniedziałek zapraszamy Odnowę w Duchu Św. do sanktuarium na Mszę sw. wieczorną, a po niej na
 3. We wtorek w kościele parafialnym po Mszy św. wieczornej próba chóru.
 4. W czwartek zapraszamy uczniów klas III gimnazjum na spotkanie w grupach na godz. 18.00.
 5. W piątek na godzinę 16.30 zapraszamy ministrantów na organizacyjne spotkanie, ponieważ w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi uroczyste przyjęcie nowych ministrantów do grona LSO. Serdecznie zapraszamy rodziców i bliskich na tę uroczystość.
 6. Również w piątek o godz. 18.00 próba asyst przed zbliżającymi się uroczystościami jakie będziemy przeżywać w naszej parafii.
 7. Przyszła Niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Kościelnego. Kościół w tym dniu oddaje cześć CHRYSTUSOWI KRÓLOWI WSZECHŚWIATA. Za pobożne odmówienie "Aktu poświecenia Rodzaju Ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi" - można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Uczynimy to wspólnie po każdej Mszy św.
 8. 24 listopada na g. 19.00 parafia św. Maksymiliana zaprasza na kolejne „Spotkanie z Biblią”.
 9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii. Wszystkich pragniemy polecać w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem. Bóg zapłać za dobroć serca.
 10. Zgodnie z zarządzeniem Kurii w niedzielę, 19 listopada br., we wszystkich kościołach i kaplicach diecezji tarnowskiej zbierana jest zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej która jest do nabycia przy wyjściu
  z kościoła. Są także kalendarze na nowy rok z wizerunkami świętych.
 12. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszeszli do wieczności; śp.Edward Wróbel i Zygmunt Siwak. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu.