Ogłoszenia parafialne 19 lutego 2017 r.

19.02.2017 r.

1.  Jutro swoje spotkanie w sanktuarium ma Odnowa w Duchu Św.

2.  W piątek o godz. 16.30 spotkanie ministrantów oraz kandydatów na ministrantów (zapraszamy nowych chętnych) natomiast o godz. 18.00 spotkanie chłopców, którzy już są lektorami.

3.  W sobotę po nowennie w sanktuarium zapraszamy Bractwo Szkaplerza na specjalne spotkanie.

4.  Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, także z poza parafii. Dziękujemy także za dzisiejsze ofiary, które zostaną przeznaczone na WSD. Dziękujemy także trzem rodzinom za ofiarę na renowację łaskami słynącego obrazu Matki Bożej Szkaplerznej. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.

5.  Wszystkich chętnych dysponujących dobrym głosem zapraszamy do chóru parafialnego oraz do dziecięcej scholi. Próby chóru odbywają się we wtorki i piątki o 18.00, a próby scholi w każdą niedzielę o 11.30 oraz po wcześniejszym ustaleniu z rodzicami w soboty.

6.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Przy okazji zakupu prasy można zabrać sobie również program nabożeństwa 40 godzinnego, które rozpocznie adoracja dzieci już za tydzień po Mszy św. o 12.00.

7.  W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Marek Natkaniec i Tadeusz Staszczyk. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…