Ogłoszenia parafialne 19 stycznia 2020 r.

19.01.2020 r.

1. Rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Prosimy, aby ta sprawa była przez nas wszystkich przedstawiana Bogu, także w modlitwach indywidualnych.
  2. Dzisiaj na godz. 17.30 zapraszamy parafian, osoby starsze oraz wszystkie grupy duszpasterskie na Eucharystię, a następnie na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie z zespołem Świerczkowiacy.
  3. We wtorek dzień Babci a w środę dzień Dziatka. Pamiętajmy o naszych seniorach w modlitwie.
  4. W czwartek zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. 8 na Mszę św. o 17.30, a później na spotkanie formacyjne.
  5. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
    -
    w kościele parafialnym w środę nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej, a w piątek o 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
    -
    w sanktuarium zaś w sobotę o 6.30 Msza św. transmitowana przez nasze diecezjalne radio RDN, a o 18.30 nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. Podczas sobobotniej nowenny, będziemy modlić się o potrzebne łaski dla wszystkich rodzin, które odwiadzaliśmy w tym roku po kolędzie.
  6. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, oraz przy okazji kolędy, aby wesprzeć prace, które będą wykonywane w naszych świątyniach.
  7. Informujemy zatem, że od jutra w Sanktuarium rozpoczniemy prace przy montażu zabytkowych organów, które powrócą do nas po renowacji. Prace potrwają kilka tygodni, prosimy więc o modlitwę w int. organomistrzów i wszystkich którzy będą brać w nich udział.
  8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Daniela Jakubowska i Bogusław Czaja. Polećmy jej duszę Bogu. Dobry Jezu…