Ogłoszenia parafialne 19 września 2021 r.

Data

18.09.2021 r.

 

1. We wtorek na godz. 18.00 do kościoła parafialnego zapraszamy na spotkanie Dziewczęcą Służbę Maryjną. Cieszymy się, że do tej grupy dołączyły nowe dziewczynki. Siostra Katarzyna zaprasza wszystkie dziewczynki od kl. 1, które chciałyby jeszcze dołączyć do DSMu.
2. W piątek zapraszamy na Mszę Świętą o 17.30 i spotkanie grupę młodzieżową.
3. W liturgii rozpoczynającego się tygodnia będziemy wspominać:

- w poniedziałek św. Męczenników Koreańskich Andrzeja, Pawła i Towarzyszy,

- we wtorek św. Mateusza Apostoła i Ewangelistę,

- w  piątek św. Ojca Pio.

Wszystkim solenizantom życzymy wielu łaska Bożych, opieki Matki Bożej Szkaplerznej i wstawiennictwa św. Patronów.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Prasa dostępna przy wyjściu z kościoła.
5. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii. Wszystkich ofiarodawców obejmujemy szczególną modlitwą  podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej połączonej z modlitwą różańcową i Eucharystią w sobotę o godz. 18.30 w sanktuarium na Burku.
6. Już dziś pragniemy zaprosić naszych parafian i mieszkańców Tarnowa do udziału w procesji różańcowej ulicami naszego miasta. Procesja różańcowa odbędzie się w niedzielę 3 października. Rozpoczniemy ją w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku o godz. 18.30 a zakończymy uroczystym apelem w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.
7. Rozpoczynający się tydzień polecajmy wstawiennictwu naszej Patronki. Pod Twoją obronę..