Ogłoszenia parafialne 2 grudnia 2018 r.

Data

01.12.2018 r.

  1. Jutro w sanktuarium spotkanie Odnowy w Duchu św.
  2. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca.
  3. W I piątek spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 8:00 i od 18:30, a w kościele parafialnym od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Dzieci i młodzież zapraszamy do spowiedzi św.
  4. W sobotę - 8 grudnia dla każdego katolika ważne święto Maryjne, z racji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy do kościoła na godz. 17:30 wszystkie dzieci klas III. Będzie to kolejne spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Św., w czasie którego zostaną poświęcone medaliki komunijne. Rodzice zadbają, aby każde dziecko miało swój medalik komunijny.
  5. Przypominamy, że Msze św. w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny będą:

-w sanktuarium o godz. 6:00, 7:30, 18:30,                                  
-w kościele parafialnym o godz. 7:00, 16:00, 17:30

  1. Przyszła niedziela jest II miesiąca, dlatego zapraszamy na Mszę św. o godz. 9:00 zapraszamy SRK a po niej na spotkanie. Zachęcamy gorąco, aby do wspólnoty dołączyły nowe rodziny.
  2. Również w niedzielę zapraszamy dzieci ze scholi parafialnej oraz LSO na Mszę św. o godzinie 12:00, po niej na spotkanie ze św. Mikołajem. Równocześnie informujemy, że rodzice, którzy pragnęlibynawiązać kontakt ze św. Mikołajem proszeni są o podejście do zakrystii w celu omówienia szczegółów.
  3. W tym tygodniu zapraszamy na roraty w sanktuarium o 6:00, w kościele parafialnym o 17:30. Przed roratami zapraszamy do wspólnego śpiewania godzinek ku czci NMP.
  4. Od dziś zachęcamy do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, a za tydzień będzie można nabyć także piernikowe choinki. Pozyskane środkiprzeznaczone zostaną na organizowanie pomocy dla rodzin w potrzebie.
  5. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli. Dziękujemy za zrozumienie sprawy.