Ogłoszenia parafialne 2 października 2016 r.

Data

01.10.2016 r.

1.  Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym o godz. 17:00, a w  sanktuarium o godz. 18:00.

2.  Jutro w sanktuarium spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. 

3.  W środę na godz. 16.15 zapraszamy DSM i dziewczynki z kl. od 3 do 6 na spotkanie w przedszkolu naszych sióstr Służebniczek.

4.  W ramach comiesięcznych spotkań formacyjnych młodzież gimnazjalną zapraszamy do kościoła parafialnego na nabożeństwo różańcowe, a później na Mszę św.: w najbliższy czwartek klasy I i II,  a w piątek klasy III.

5.  W I piątek miesiąca spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 8:00 i od 18:30, a w nowym kościele od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.

6.  W piątek o godz. 16.30 w salce dolnego kościoła próba i spotkanie organizacyjne scholki. Zapraszamy dzieci z rodzicami oraz wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do scholki.  

7.  W sobotę rozpoczyna się XVI edycja Diecezjalnego Studium Rodziny. Zajęcia będą odbywać się w 2 sobotę miesiąca od 8.30 do 13.50. Informacje i formularze zgłoszeniowe na stroniewww.dr.diecezja.tarnow.pl  

8.  W przyszłą niedzielę zapraszamy SRK na Mszę św. tym razem wyjątkowo do sanktuarium na godz. 8:30, a po Mszy św. na spotkanie z nowym ks. opiekunem.

9.  W tym tygodniu wspominamy: we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustyny Kowalskiej w piątek Matki bożej Różańcowej. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, życzymy wielu łask od Boga, wstawiennictwa Maryi i ludzkiej życzliwości.

10.             Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane na tacę i konto, aby wesprzeć naszą parafię. Niech hojność serca wynagrodzi sowicie swoimi łaskami Dobry Bóg. Bóg zapłać. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli, niedzieli inwestycyjnej.

11.             Zachęcamy do czytania prasy katolickiej jest ona do nabycia przy wyjściu z kościoła.