Ogłoszenia parafialne 2 stycznia 2022 r.

Data

01.01.2022 r.

  1. W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. w tym dniu tak jak w każdą niedzielę.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek stycznia. Kto chciałby skorzystać z sakramentu pokuty może to uczynić codziennie półgodziny przed Mszą św. w dni powszednie.
  3. W I piątek kapłani udadzą się do chorych po telefonicznym ustaleniu.
  4. W I piątek po Mszy św. o 17.30 zbiórka ministrantów i lektorów.
  5. Przypominamy, że oprócz odwiedzin kolędowych w rodzinach, które zaprosiły kapłanów na kolędę rozpoczynamy, także Msze św. oraz adorację Najświętszego Sakramentu i wspólną modlitwę w intencji mieszkańców z poszczególnych rejonów kolędowych. Nabożeństwa kolędowe będą na Mszach św. godz. 9.00, 12.00 w niedzielę i 17.30 w dni powszednie, a następnie w kolejne niedziele.
    I tak w I piątek na 17.30 zapraszamy mieszkańców z ulicy Braci Saków wraz z ulicami przyległymi oraz mieszkańców z ulicy NMP, Wodnej, Nadbrzeżnej Dolnej, Konarskiego, Szewskiej i Sądowej. Natomiast na niedzielę za tydzień na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców z ulicy Okrężnej wraz z ulicami przyległymi, a na godzinę 12.00 mieszkańców z ulicy Mostowej ulicy Piastowskiej wraz z ulicami Łanową, Jagiellońską, Kaflarską, Wesołą i Nadbrzeżną Górną. W przyszłą niedzielę podamy dalszy program z wyznaczonymi rejonami. 
  6. Do rodzin, które zaprosiły kapłanów do siebie udamy się po uprzednim telefonicznym ustaleniu.
  7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca ofiary będą zbierane na budowę organów.
  8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Stanisława Tyrka. Polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…