Ogłoszenia parafialne 20 listopada 2016 r.

Data

21.11.2016 r.

1.    Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Kościelnego. Kościół oddaje cześć CHRYSTUSOWI KRÓLOWI WSZECHŚWIATA. Na zakończenie każdej Mszy św. dokonamy „Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.”

2.    Jutro w poniedziałek 21 listopada o godz. 17.30 zapraszamy do kościoła parafialnego na uroczystą Mszę św. pod przewodnictwem Ks. Bp. Ordynariusza Andrzeja Jeża, na której będzie miało miejsce misyjne posłanie naszej parafianki Magdaleny Słowik. Eucharystię poprzedzi montaż słowno-muzyczny przygotowany przez naszą młodzież. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w tej uroczystości.

3.    W związku z uroczystościami w kościele parafialnym nie będzie Mszy św. wieczornej w sanktuarium. 

4.    W przyszłą niedzielę rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i Adwent.

5.    Zapraszamy do modlitwy różańcowej za zmarłych w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00. 

6.    Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii, aby wspierać prace inwestycyjne. Bóg zapłać także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu wykonywali prace przy kościele parafialnym oraz przy sanktuarium na Burku.