Ogłoszenia parafialne 20 listopada 2022 r.

Data

20.11.2022 r.

  1. Drodzy Siostry i Bracia, w najbliższy wtorek 22 listopada o godzinie 18.00 będziemy przeżywać doniosłą uroczystość poświęcenia wybudowanych organów w naszym kościele parafialnym. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym historycznym dziele.
  2. Jutro prosimy na godz. 18.00 do pomocy panie, aby posprzątać i udekorować kościół parafiany na wtorkową uroczystość.
  3. Uroczystość poświęcenia organów wpisana jest w tegoroczne Dni Cecyliańskie w naszym mieście, dlatego zapraszamy do przyjścia na koncerty organowe w naszym kościele parafialnym. Pierwszy z nich odbędzie się po poświęceniu organów we wtorek, a kolejne będą w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 18.30. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej parafii.
  4. Ponieważ bardzo wiele w tym tygodniu będzie się działo w kościele parafialnym, pragniemy poinformować, że we wtorek oraz w sobotę nie będzie Mszy św. w sanktuarium na Burku. Zamówione intencje będą odprawione w kościele parafialnym, a nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej wyjątkowo w sobotę o godz. 17.00 również w kościele parafialnym. Prosimy o przekazanie innym tej informacji.
  5. W czwartek o godz. 17.30 zapraszamy do kościoła parafialnego Odnowę w Duchu Św.
  6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary oraz te składane w ostatnim czasie. Bóg zapłać. Wszystkich darczyńców troszczących się o upiększanie kościoła parafialnego i sanktuarium polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem.
  7. W ostatnim czasie odszedł do wieczności Patryk Migdał. Polećmy Bogu jego duszę. Dobry…
  8. Polećmy także w modlitwie przez wstawiennictwo Matki Bożej wszystkie rodziny naszej parafii oraz darczyńców prosząc o łaski Boże. Pod Twoją…