Ogłoszenia parafialne 20 lutego 2022 r.

20.02.2022 r.

1. We wtorek do kościoła parafialnego zapraszamy DSM na spotkanie. Młodsze dziewczynki na 16.30, a starsze na 18.00.
  2. W niedzielę za tydzień rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu, które przeżywać będziemy przez trzy dni. Uczynimy to po każdej Mszy św. prosząc o przebłaganie za grzechy nasze i całej ludzkości oraz uchronienie przed wojną i łaskę pokoju. Program na kolejne dni jest następujący:

PONIEDZIAŁEK 28 LUTEGO:

SANKTUARIUM: 8.00-12.00 – adoracja – dla mieszkańców ulic: Tuchowskiej, Piotrowskiego, Małeckiego, Wspólnej i Stanisza.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY:15.00-16.00 – dla mieszkańców ul. Gumniskiej, zachodniej części parafii – prowadzą Róże Różańcowe; 16.00-17.00 – dla mieszkańców ul. Torowej i Urwanej – prowadzi młodzież; 17.00-17.30 – adoracja indywidualna zakończona Mszą św. z udziałem Grupy Biblijnej.

WTOREK 1 MARCA:

SANKTUARIUM: 8.00-12.00 – adoracja – dla mieszkańców ul. Wodnej, Konarskiego, NMP, Dąbrowskiego i Szewskiej.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY:15.00-16.00 – dla mieszkańców wschodniej części parafii: ulice Sanguszków, Braci Saków, Okrężna i wszystkie przyległe – prowadzi Odnowa w Duchu Św.; 16.00-17.00– dla mieszkańców ul. Krogulskiego, Mostowej, Nadbrzeżnej Górnej i Dolnej, Jagiellońskiej, Kaflarskiej, Łanowej, Łyczków i Piastowskiej – prowadzi SRK; 17.00- 17.30 – adoracja indywidualna zakończona Mszą św. z udziałem LSO i DSM.

1. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim darczyńcom potrzebnymi łaskami o co modlimy się podczas sobotnich nabożeństw szkaplerznych w sanktuarium na Burku o godz. 18.30.
  2. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Daniel Piotrowicz i Michał Plichta. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…

Drodzy siostry i bracia śpiewając suplikacje módlmy się gorąco o pokój na świecie