ogłoszenia parafialne 20 maja 2018 r.

19.05.2018 r.

1. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. tak jak w dni powszednie.

2. Również jutro spotkanie w sanktuarium wspólnoty Odnowy w Duchu Św.

3. W środę w kościele parafialnym o 18.00 spotkanie rady parafialnej.

4. W czwartek o 18.15 spotkanie formacyjne dla kl. 3 gimnazjum.

5. W piątek o 16.30 zbiórka ministrantów, a o 18.00 zbiórka lektorów.

6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Św. – Odpust na Terlikówce.

7. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. W kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy naszych kościołach.

9. Wychodząc z kościoła zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Tak Rodzinie, Głos Ojca Pio, Głos Karmelu, Różaniec, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci.

10. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Barbara Szepielak. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…