Ogłoszenia parafialne 20 września 2020 r.

Data

19.09.2020 r.

  1. W najbliższą środę o godz. 16.30 w salce dolnego kościoła spotkanie DSM siostra Kasia zaprasza na to spotkanie także nowe dziewczynki ze SP, które pragną wstąpić w szeregi DSM.
  2. W piątek w kościele parafialnym o godz. o 17:30 Msza św. z udziałem młodzieży naszego dekanatu. Organizatorem spotkania jest dekanalny moderator młodzieży nasz Ks. Radosław. Prosimy aby młodzież naszej parafii z kl. 7, 8 SP oraz Szkół Średnich także przybyła na modlitwę.
  3. W sobotę o godz. 18.30 w Sanktuarium na Burku nowenna z odczytaniem podziękowań i próśb oraz Msza św. w int. nowennowych. Serdecznie zapraszamy.
  4. Przypominamy także o sobotniej Mszy św. o godz. 6:30, oraz modlitwie różańcowej o godz. 20.00 transmitowanej z naszego Sanktuarium na antenie Radia RDN. Prosimy o przekazanie tej informacji osobom chorym i starszym nie mogącym wychodzić z domu, aby mogły w ten sposób łączyć się z naszym sanktuarium we wspólnej modlitwie.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy Sanktuarium. Bóg zapłać także za waszą życzliwość i ofiary, które złożyliście, aby wesprzeć naszą parafię.
  6. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Tadeusz Plebanek i Krystyna Wieczorkiewicz. Polećmy naszych zmarłych, także zmarłą Genowefę Jeż, mamę naszego Ks. Biskupa Ordynariusza Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…