Ogłoszenia parafialne 21 czerwca 2020 r.

Data

20.06.2020 r.

1.    W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie w kościele parafialnym o 17.15.

2.    Jutro na Mszę św. o 17.30 zapraszamy grupę biblijną.

3.    W czwartek na 17.30, zapraszamy ministrantów i lektorów.

4.    W piątek na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich na uroczyste nabożeństwo oraz Mszę św. W tym dniu do naszej parafii przybędą relikwie św. JP II.  O przygotowanie przebiegu uroczystości prosimy AK.

5.    Również w piątek przypada zakończenie roku szkolnego. Klasy 8 ze SP 2 swoją Mszę św. Będą miały w sanktuarium na Burku o 7.30, uczniów z pozostałych klas zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 17.00

6.    Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy przygotowali tegoroczne procesje w obu naszych kościołach na Boże Ciało: kapłanom, siostrom zakonnym, pracownikom kościelnym oraz wszystkim a szczególnie dzieciom biorącym udział, także w oktawie Bożego Ciała za piękne świadectwo wiary i wspólną modlitwę. Niech dobry Bóg wynagrodzi Was zdrojem potrzebnych łask.

7.    W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Ryszard Szybczyński. Polećmy jego duszę Bogu. Dobry Jezu…