Ogłoszenia parafialne 21 lipca 2024 r.

21.07.2024 r.

1. Drodzy moi. Zakończyliśmy czas Odpustu Szkaplerznego. Pora więc wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam w przeżyciu tych wspaniałych duchowych chwil. Dziękuję kaznodziejom, kapłanom, siostrom zakonnym, Bractwu Szkaplerza, Panu organiście, Panom kościelnym, LSO, DSM scholii i młodzieży. Dziękuję wszystkim pracownikom kościelnym i woluntariuszom, za każdą pracę wykonaną w kościele i na zewnątrz, za piękny wystrój naszej świątyni i ołtarza polowego. Dziękuję sprzątającym, przygotowującym sanktuarium i kościół parafialny na uroczystości odpustowe oraz ofiarodawcom indywidualnym i cichym anonimowym pomocnikom, którzy tak licznie i chętnie pomogli w przygotowaniach oraz przeprowadzeniu odpustu. Dziękuję wszystkim za organizowanie liturgii i prowadzenie poszczególnych nabożeństw. Dziękuję Paniom w kuchni za wielkie serce i zaangażowanie i pomoc przy odpuście. Na koniec dziękuję wam drodzy bracia i siostry za zaangażowanie religijne i chrześcijańską postawę. Dziękuję za udział w poszczególnych nabożeństwach oraz pomoc w ich prowadzeniu. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie sanktuarium. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Naszych Darczyńców polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego. Niech Maryja wyprasza zdroje łask dla was wszystkich którzy wiernie Jej służą. Bóg zapłać.
2. Jutro na godz. 18.00 zapraszamy Panów na plac przy sanktuarium do pomocy w porządkowaniu i przewożeniu ławek po zakończonym odpuście.
3. A za rok zapraszamy na kolejny odpust Szkaplerzny, który rozpoczniemy w niedzielę 13lipca 2025 r. Zapraszamy już dziś, a czas który jest przed Wami drodzy siostry i bracia, przeżyjcie razem z Maryją Panią Szkaplerzną, przewodniczką pewną do nieba. Umacniając wiarę w Chrystusa.