Ogłoszenia parafialne 21 lutego 2016 r

20.02.2016 r.

1. Jutro 22 lutego o 17.30 swoje spotkanie ma Grupa Biblijna
  2. W czwartek 25 lutego na godz. 18.00 do kościoła parafialnego zapraszamy na spotkanie chłopców, uczniów gimnazjum i starszych chcących pełnić posługę lektora w naszej parafii.
  3. Natomiast w piątek 26 lutego o godz. 16.00 spotkanie ministrantów oraz kandydatów na ministrantów (zapraszamy nowych chętnych) natomiast o godz. 18.00 spotkanie chłopców, którzy już są lektorami.
  4. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    - w kościele parafialnym w każdy piątek o godz. 17.00 oraz o godz. 19.30 z udziałem młodzieży i tych, którzy kończą później pracę
    - a w sanktuarium w każdy piątek o godz. 9.00
    oraz na Nabożeństwo Gorzkich Żali
    - w każdą niedzielę w kościele parafialnym o godz. 16.30,
    - a w sanktuarium o godz. 17.30. Bezpośrednio po nim Msza święta.
  5. Młodzież gimnazjalną klas III informujemy, że bierzmowanie odbędzie się 17 marca. Przy tej okazji zapraszamy wszystkich gimnazjalistów na piątkową drogę krzyżową o 19.30.
  6. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, także z poza parafii. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem. Dziękujemy także za dzisiejsze ofiary, które zostaną przeznaczone na WSD i fundusz misyjny Ad Gentes.
  7. 5 marca organizowany jest wyjazd do Nowego Sącza na diecezjalne spotkanie grup św. O. Pio. Zainteresowanych prosimy, aby zapisywali się na listę w zakrystii lub u ks. Proboszcza.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych i paschalików. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas.