Ogłoszenia parafialne 21 maja 2017 r.

21.05.2017 r.

1.  Od jutra przez trzy dni przeżywać będziemy kwartalne dni modlitw o urodzaje.

2.  Również jutro spotkanie grupy Biblijnej.

3.  W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

4.  Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. W kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

5.  Informujemy, że wyjazd pielgrzymów do Częstochowy, Gidel, Lichenia
i Niepokalanowa będzie w najbliższy piątek 26 maja o godz. 9.00. Zbiórka na parkingu przy kościele parafialnym.

6.  Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy naszych kościołach.

7.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła.

8.  W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności Antoni Wójcik . Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…