Ogłoszenia parafialne 21 maja 2023 r.

21.05.2023 r.

1. W dalszym ciągu zapraszamy serdecznie na nabożeństwa majowe. Przypominamy, że w kościele parafialnym odbywają się one o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
2. We wtorek zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 17.00 DSM.
3. W najbliższy czwartek na godz. 17.00 do kościoła parafialnego zapraszamy ministrantów i lektorów.
4. Również w czwartek o godz. 18.00 o spotkanie organizacyjne budowniczych ołtarzy na Boże Ciało z ks. Piotrem. Na to spotkanie również zapraszamy do kościoła parafialnego.
5. W piątek obchodzimy dzień wdzięczności Matkom za ich trud i poświęcenie. Zapraszamy do kościoła parafialnego wszystkie mamy na godz. 17.00 do wspólnej modlitwy.
6. W sobotę o godz. 10.00 próba śpiewu scholi dziecięcej.
7. W przyszłą niedzieprzypada Uroczustość Zesłania Ducha Świętego.
8. Dziękujemy rodzicom oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się na różny sposób do przygotowania i przeżycia w minioną niedzielę uroczystości przyjęcia sakramentu I Komunii Św. Dziękujemy także za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii i dalsze prace przy modernizacji okien w kościele parafialnym Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny w sanktuarium na Burku o godz. 18.30.