Ogłoszenia parafialne 21 marca 2021 r.

Data

21.03.2021 r.

 1. Jutro zapraszamy na Mszę św. grupę biblijną.
 2. W czwartek 25 marcaUroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w sanktuarium o 6.30 i 7.30 a w kościele parafialnym o 17.30. Jest to zarazem dzień Świętości Życia. Na zakończenie wszystkich Mszy św. będzie okazja do włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji. Wychodząc z kościoła można zabrać ze sobą specjalne materiały z modlitwą adopcji, które w czwartek złożymy.
 3. Również w  czwartek swoje spotkanie ma DSM.
 4. Za tydzień niedziela palmowa poświęcenie palm na wszystkich Mszach św.
 5. W związku z nadchodzącymi świętami prosimy o korzystanie z sakramentu spowiedzi świętej, aby z czystym sercem można było je przeżyć. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
 6. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w każdy piątek: - w sanktuarium o godz. 9.00.

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz

- godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

-Gorzkie  Żale w każdą niedzielę:- w kościele parafialnym o godz. 16.30.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 1. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane na tacę i konto w ostatnim czasie na utrzymanie parafii oraz na WSD w Tarnowie. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać Matce Bożej Szkaplerznej w każdą sobotę o 18.30 w sanktuarium na Burku.
 2. W związku z obostrzeniami jakie wprowadziły władze prosimy o rozwagę
  i dostosowanie się do rządowych wymogów i nakazów, także podczas udziału w nabożeństwach w naszych kościołach.
 3. "Diecezjalna Fundacja AUXILIUM informuje, że prowadzona przez nią Poradnia Specjalistyczna "Arka" (pomoc psychologiczna, prawna, uzależnienia, terapia rodzinna itp.) pozostaje otwarta i przyjmuje pacjentów na wizyty. Rejestracja pod numerem telefonu 146920293wew. 1."
 4. W ostatnim Czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Lucyna Madura i Wincenty Boryczko. Polećmy ich dusze dobremu Bogu. Dobry Jezu…