Ogłoszenia parafialne 22 maja 2021 r.

23.05.2021 r.

1. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. tak jak w dni powszednie.
  2. Jutro do kościoła parafialnego na 17.00 zapraszamy grupę biblijną.
  3. We wtorek w kościele parafialnym o godz. 19.00 spotkanie grupy muzycznej z P. Organistą.
  4. W piątek o 18.00 w kościele parafialnym spotkanie organizacyjne z budowniczymi poszczególnych ołtarzy na Boże Ciało. Serdecznie zapraszamy. Przy tej okazji informujemy, że główna uroczystość w Boże Ciało odbędzie się tradycyjnie o godz. 16.00 i połączona zostanie z procesją.
  5. W sobotę o 9.00 zbiórka nowych ministrantów. Na to spotkanie zapraszamy także tych, którzy chcą jeszcze zapisać się na ministranta.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Św. – Odpust na Terlikówce.
  7. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej w sanktuarium na Burku. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy naszych kościołach.
  9. Wychodząc z kościoła zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.