Ogłoszenia parafialne 22 maja 2022 r.

Data

22.05.2022 r.

  1. Dziś rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o urodzaje.
  2. Jutro do kościoła parafialnego na 17.00 zapraszamy grupę biblijną.
  3. W czwartek zapraszamy na 17.00 do kościoła parafialnego wszystkie mamy na wspólną modlitwę w ich intencji z okazji dnia Matki. 
  4. W piątek rozpoczynamy nowennę do Ducha św.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na godz. 18.30 na koncert muzyki chóralnej połączony z rozważaniami św. Jana Pawła II o pokoju.
  6. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy do w wzięcia udziału w jubileuszowym koncercie zespołu Promyczki, który odbędzie się w parku Strzeleckim w Nowym Sączu, a poprzedzony zostanie uroczystą Mszą św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Andrzeja Jeża w bazylice św. Małgorzaty. Szczegóły na stronach diecezji i wydawnictwa Promyczek.
  7. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich z naszej parafii zaprasza w sobotę 11 czerwca na pielgrzymkę autokarową do Centrum JANA PAWŁA II oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zapraszamy rodziców z dziećmi, dorosłych i młodzież, rodziny z Ukrainy. Szczegóły przy zapisywaniu w zakrystii, koszt 30 zł od osoby.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej w sanktuarium na Burku. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy naszych kościołach.
  10. Wychodząc z kościoła zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.