Ogłoszenia parafialne 22 października 2017 r.

Data

25.10.2017 r.

1.  Rozpoczął się czas misji świętych w naszej parafii. Przypominamy program:

2.  Dziś o 19.00 zapraszamy na procesję różańcową ulicami miasta. Rozpoczęcie przy sanktuarium na Burku.  Prosimy zabrać ze sobą lampiony.

 

3.  Powoli zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. w naszej parafii do południa pozostaje bez zmian, natomiast po południu, będą dwie Msze św. O godz. 14:00, na Starym Cmentarzu połączona z procesją           i modlitwami za zmarłymi i w sanktuarium o godzinie  16:15.  Z tej racji nie       będzie zatem Mszy św. wieczornych.

4.  Przy wyjściu z kościoła w zakrystii lub kancelarii możemy odebrać gotowe kartki wypominkowe, na których zapiszemy imiona i nazwiska zmarłych, których będziemy wypominać w naszym kościele w listopadzie i przez cały rok. Wypełnione kartki składamy w zakrystii, kancelarii lub na tacę w kościele z dopiskiem wypominki. Prosimy także o zaznaczenie, na którą godzinę  i w którym kościele mają zostać wygłoszone. Dotyczy to zarówno wypominek rocznych jak i listopadowych.

 

5.  Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na tacę, które zostaną przeznaczone na potrzeby misjonarzy wśród nich dla naszej parafianki Magdaleny pracującej w Kamerunie. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem.

6.  27 października w kościele św. Maksymiliana rozpoczynają się spotkania pod hasłem: „Poznaj ewangelię-otwórz i czytaj”. Poprowadzi je ks. dr hab. Piotr Łabuda. Serdecznie zapraszamy.

7.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

 

8.  W tym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: Siostra Janina Olejnicz polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…