Ogłoszenia parafialne 22 sierpnia 2021 r.

22.08.2021 r.

1.W czwartek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Pani Jasnogórskiej. Msze św. w sanktuarium o 6.30, 7.30 i 18.30, a w kościele parafialnym o 17.30.

2.W piątek po Mszy św. o 17.30 zapraszamy radę parafialną na specjalne spotkanie.

3.W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Bartłomieja, w piątek św. Moniki, w sobotę św. Augustyna. Wszystkim Solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki swoich św. Patronów.

4.Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać. Wszystkich polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego.

5.Całą naszą parafię oraz pielgrzymów zdążających na Jasną Górę polećmy opiece Matki Bożej.  Pod Twoją  obronę…