Ogłoszenia parafialne 22 stycznia 2017 r.

22.01.2017 r.

1.  Dzisiaj po Mszy św. o 12.00 zapraszamy w imieniu dzieci ze scholi na koncert dedykowany wszystkim babciom i dziadkom.

2.  W poniedziałek 23 stycznia zapraszamy na  wspólne spotkanie Grupy Biblijnej oraz Odnowy w Duchu Św., w kościele parafialnym. Rozpocznie się ono  o godz. 17:30 Mszą św.

3.  W piątek 27 stycznia piątek na Mszę św. o 17.30 zapraszamy uczniów wszystkich klas gimnazjum.

4.  Również w piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się nadzwyczajne spotkanie ministrantów i lektorów.

5.  W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii brata Leszka Jaworskiego, który jest krajowym koordynatorem Rycerstwa Niepokalanej. Po każdej Mszy św. będzie możliwość zapisania się do tej wspólnoty.

6.  Informujemy, że 12 lutego rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Rozpocznie się on w kościele parafialnym Mszą św. o 17.30. Program spotkań jest na naszej parafialnej stronie internetowej i w gablocie ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy.

7.  W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
- we wtorek wieczorem w sanktuarium nowenna do Bożego Miłosierdzia
- w środę w kościele parafialnym nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
-w piątek w kościele parafialnym o 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
- w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

8.  Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, oraz przy okazji kolędy, aby wesprzeć prace, które będą wykonywane w naszych świątyniach. Dziękujemy  także 4 rodzinom, które złożyły ofiary na renowację cudownego obrazu MB Szkaplerznej. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.

9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci.

10.     W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności Maria Nowak i Halina Żurowska. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu..