Ogłoszenia parafialne 23 kwietnia 2017 r.

24.04.2017 r.

1.   Przeżywamy dziś Niedzielę Bożego Miłosierdzia, na godz. 15.00 zapraszamy na specjalne nabożeństwo, podczas którego będziemy modlić się o nawrócenie zatwardziałych grzeszników, a także polecać sprawy naszej parafii. Dzisiaj także jak o tym informuje list biskupów Caritas zbiera do puszek ofiary, kóre przeznaczone zostaną dla objętej wojną Syrii.

2.   Jutro na  godz. 17.30 do kościoła parafialnego zapraszamy grupę biblijną.

3.   W czwartek o godz. 18.00 w kościele parafialnym spotkanie trójek klasowych dzieci pierszokomunijnych.

4.   W  piątek na godz. 16.30 zapraszamy na zbiórkę ministrantów a na godz. 18.00 lektorów.

5.   Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy tydzień biblijny. W tym dniu będziemy przeżywać I ogólnopolską  akcję czytania Pisma św. Zapraszamy do wspólnego czytania Pisma św. Uczynimy to w kościele parafialnym o godz. 16 30. O zorganizowanie akcji prosimy naszą grupę biblijną.

6.   Również za tydzień będziemy gościć Ks. Grzegorza pracującego na Ukrainie, który wygłosi do nas kazania.

7.   W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
- we wtorek wieczorem w sanktuarium nowenna do Bożego Miłosierdzia
- w środę w kościele parafialnym nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.

- w piątek w kościele parafialnym modlitwy do Bożego Miłosierdzia od godz. 15.00
w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

8.    Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać także panom, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy kościele.

9.   Jak już informowaliśmy organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy Lichenia i Niepokalanowa. Zapisy do końca kwietnia. Serdecznie zapraszamy.

10.              Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra z niespodzianką dla dzieci. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła. Jest ona do nabycia przy wyjściu z kościoła.

11.              W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Barbara Zaleszna. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bogu. Dobry Jezu….