Ogłoszenia parafialne 23 kwietnia 2023 r.

22.04.2023 r.

1. Jutro przypada Uroczystość Św. Wojciecha, a w sobotę dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.
2. We wtorek spotkanie DSM o godz. 17.30.
3. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy grupę młodzieżową.
4. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy scholę dziecięcą.
5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania.
6. W ubiegły czwartek odbyła się uroczystość poświęcenia i otwarcia Centrum Integracji Ukraińskiej. Cieszymy się,że udział w powstaniu tego dzieła jak również w jego prowadzeniu mają udział także nasi parafianie. Bardzo Wam za to dziękujemy.
7. Dziękujemy także za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas nabożeństwa szkaplerznego w sanktuarium na Burku w soboty o godz. 18.30, na które serdecznie zapraszamy.
8. Naszą parafię, tych którzy prosili nas o modlitwę oraz wszystkich którzy współtworzą Centrum Integracji Ukraińskiej polećmy opiece Matki Bożej. Pod Twoją obronę