Ogłoszenia parafialne 23 lipca 2017 r.

24.07.2017 r.

1.  Dzisiaj po wszystkich Mszy św. na parkingu przy kościele parafialnym, poświecenie pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.

2.  Wydział ds. Nowej Ewangelizacji organizuje po raz pierwszy w diecezji tarnowskiej rekolekcje „Winnica Racheli” dla osób, które mają doświadczenia związane z aborcją oraz osobno rekolekcje dla osób cierpiących z powodu utraty dziecka na skutek poronienia. To propozycja nie tylko dla kobiet, ale też ojców, rodzeństwa takich dzieci, osób, które zmusiły do tzw. zabiegu czy personelu medycznego. Uczestnikom zapewniona jest dyskrecja, bo organizatorzy nie podają do publicznej wiadomości nawet miejsca tych rekolekcji. W spotkaniu mogą uczestniczyć także osoby niewierzące.

- Rekolekcje „Uzdrowienie po aborcji” odbędą się od 4 do 6 sierpnia 2017 r.

- Rekolekcje „Uzdrowienie po poronieniu” odbędą się od 11 do 13 sierpnia 2017 r.

Zapisy przyjmuje i dodatkowych informacji udziela siostra Małgorzata –nr tel. 730 278 555.

3.  Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chętnych prosimy o dokonywanie zapisów w kancelarii parafialnej lub zakrystii.

4.  Dziękujemy za ofiary w ostatnim czasie na potrzeby parafii. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie.

5.  Pragniemy wyrazić także wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam w pracach porządkowych po zakończeniu odpustu. Pracy było wiele, ale osób również było dużo, dlatego tym bardziej dziękujemy dzieciom, młodzieży
i dorosłym. Niech  Maryja wyprasza zdroje łask dla was wszystkich. Bóg zapłać.