Ogłoszenia parafialne 23 października 2022 r.

Data

23.10.2022 r.

 1. Zapraszamy w dalszym ciągu do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych - w sanktuarium o godz. 7.00 po zakończeniu Mszy św. w dni powszednie, a w kościele parafialnym w dni powszednie oraz niedziele o 17.00. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
 2. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty, aby w ten sposób przyjść z pomocą duszom czyśćcowym. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św. i podczas nabożeństwa różańcowego.
 3. Porządek Mszy św. na Uroczystość Wszystkich Świętych podamy za tydzień. Będzie on także dostępny w gablotach ogłoszeń i stronie internetowej.
 4. Spotkania w tym tygodniu: DSM we wtorek, o godz. 16.30 dziewczynki młodsze, a o godz. 18.00 dziewczynki starsze, Schola młodzieżowa we wtorek 19.00, Odnowa w Duchu Św. w czwartek o godz. 18.00, Schola dziecięca w sobotę o godz. 10.00.
 5. W sobotę na godz. 18.30, jak co tydzień, zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej i Mszę św.
 6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 przybędzie do nas zespół „Promyczki Dobra” z Nowego Sącza. Zapraszamy całe rodziny, a szczególnie dzieci oraz schole działające przy naszej parafii do wspólnej modlitwy, a po Mszy św. na krótki koncert.
 7. Dziś wybory do Rady Parafialnej. Każdy głosujący zapisuje na kartce maksylamnie dwie osoby z listy kandydatów.
 8. Obok prasy katolickiej są wyłożone kartki na wypominki roczne i listopadowe. Można je składać w zakrystii, w kancelarii lub na tacę z dopiskiem wypominki.
 9. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na misje oraz te składane na potrzeby parafii. Dziękujemy także osobom, które w ostatnim tygodniu pracowały przy naszych kościołach oraz naszym Księżom wikariuszom, którzy wczoraj dzielnie działali podczas diecezjalnego spotkania animatorów w naszym kościele parafialnym i Hali Gumniskiej. Bóg zapłać.
 10. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie; W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie; w piątek św. Szymona i Judy Tadeusza, a w niedzielę Rocznicę Poświęcenia Kościoła Własnego. Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask od Boga wstawiennictwa św. Patronów i ludzkiej życzliwości.
 11. Przez przyczynę Matki Bożej módlmy się za naszą parafię, budowniczych organów oraz wszystkich dobrodziejów z parafii i spoza niej, którzy swoimi ofiarami wspierają dzieło upiększania naszego kościoła parafialnego. Pod Twoją obronę…