Ogłoszenia parafialne 23 września 2018 r.

22.09.2018 r.

1. W tym tygodniu będziemy w naszej parafii przeżywać wizytację kanoniczną z udziałem Ks. Biskupa Andrzeja Jeża. Dniami wizytacji są sobota oraz niedziela.

W najbliższą sobotę po południu spotkania w kościele parafialnym z Ks. Biskupem dla grup dorosłych.

- na godz. 16:25 zapraszamy na spotkanie Duszpasterską Radę Parafialną,

- na godz. 17:00 zapraszamy Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Akcję Katolicką, Odnowę w Duchu Świętym, Grupą Bibliną, Bractwo Szkaplerzne, Caritas, chórzystów, przedstawicieli Gr. O. Pio oraz Róże Różańcowe.

- o godz. godz. 17:45 gromadzimy się przed głównym wejściem do kościoła, gdzie przywitamy ks. Biskupa. Młodzież do Bierzmowania będzie już ustawiona w kościele.

W przyszłą niedzielę zapraszamy grupy apostolskie do udziału w następujących Mszach św.:

- na godz. 7:00 zapraszamy Róże Różańcowe

- na godz. 9:00 zapraszamy Radę Parafialną, Odnowę w Duchu Świętym, chórzystów, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, wspólnotę O. Pio i Caritas.

- na godz. 10:30 zapraszamy Grupę Biblijną i Bractwo Szkaplerzne.

- na godz. 11:40 zapraszamy dzieci z Grupy Misyjnej, dzieci ze scholi, ministrantów i lektorów oraz młodzież z Grupy Apostolskiej.

- na godz. 12:00 zapraszamy dzieci z rodzicami i młodzież.

2. Jutro zapraszamy na 17.30 grupę biblijną.

3. W najbliższą środę rozpoczynamy triduum dla młodzieży, która w sobotę 29 września przyjmie sakrament bierzmowania. Program jest następujący:

- w środę zapraszamy wraz z młodzieżą rodziców na Eucharystię i spotkanie,

- w czwartek od 17.15 spowiedź dla bierzmowanych i rodziców

- w piątek o 17.30 Eucharystia z kazaniem i próba przed sobotnimi uroczystościami.

4. W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja. O poprowadzenie adoracji prosimy grupę biblijną.

5. W piątek zapraszamy na 18.00 do kościoła parafialnego ministrantów i lektorów na próbę asysty.

6. W sobotę zapraszamy do pomocy przy sprzątaniu kościoła parafialnego, aby przygotowć go do wizytacji.

7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za dobroć serca.

8. Przy wyjściu z kościoła są programy renowacji misji. Prosimy, aby zabrać je ze sobą do domu.

9. W tym tygodniu wspominamy: Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich Ks. Profesorowi Michałowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi oraz świętych Patronów.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

11. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Kazimierz Podstawa. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…