Ogłoszenia parafialne 24 kwietnia 2016 r

23.04.2016 r.

1. W poniedziałek 25 kwietnia spotkanie grupy biblijnej początek godz. 17.30.
  2. W sobotę 30 kwietnia rozpoczynamy nabożeństwa majowe w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
  3. Również w sobotę zapraszamy młodzież i rodziny na pielgrzymkę rowerową z Tarnowa do Tuchowa. Program w gablocie ogłoszeń.
  4. W niedzielę 1 maja zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Również w niedzielę na godz. 9.00 zapraszamy Młodzieżową Grupę Apostolską a później na spotkanie
  6. Ponadto w tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
    - w kościele parafialnym w środę na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej, a w piątek na modlitwę do Bożego Miłosierdzia – rozpoczęcie o godz. 15.00;
    - w sanktuarium we wtorek wieczorem na nowennę do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym wizerunkiem.
  7. W zakrystii i u ks. Artura znajduje się lista uczestników ŚDM w Krakowie. Zapisy do końca maja. Szczegóły przy zapisach. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym szczególnym wydarzeniu dla naszej Ojczyzny.
  8. Informujemy, że w czerwcu organizujemy kilkudniowy wyjazd do Krynicy i okolic dla dzieci naszej parafii. Szczegóły podamy za tydzień.
  9. Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza na ponadczasową sztukę Karola Wojtyły "Brat naszego Boga". Spektakle odbędą się we wtorek 26 kwietnia, o godz. 18:00 i 27 kwietnia, o godz. 10:00, na Dużej Scenie.
  10. Gimnazjum „U Konarskiego” informuje, że rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2016/2017. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
  11. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Bóg zapłać także za ofiary do puszek, które z woli papieża Franciszka zostaną przeznaczone dla potrzebujących na Ukrainie.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła. Przy wyjściu z kościoła są także do nabycia kropielnice.
  13. W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek św. Marka Ewangelistę a w piątek św. Katarzynę ze Sieny. Wszystkich solenizantów bieżącego tygodnia a wśród nich naszego p. Kościelnego polecamy opiece Matki Bożej Szkaplerznej i wstawiennictwu świetych Patronów.