Ogłoszenia parafialne 24 kwietnia 2020 r.

26.04.2020 r.

1. Informujemy, że w przyszłą niedzielę i następne dni, aż do odwołania będziemy celebrować w kościele parafialnym dodatkową Mszę św. o godz. 10.00.
  2. Ponadto Msze św., które były zmówione w Sanktuarium „ Na Burku” na 18.30 będą sprawowane w kościele parafialnym o godz. 17.30. Zmiana ta podyktowana jest możliwością uczestniczenia w nabożeństwach większej ilości wiernych. Prosimy o przekazanie znajomym tej informacji.
  3. W kościele parafialnym w dni powszednie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św.
  4. W sanktuarium w dni powszednie okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. od 6.00 do 6.30 oraz od 7.00 do 7.30, a od godz. 8.00 do ok. 8.30 możliwość przyjęcia Komunii św. poza Mszą św., oraz okazja do spowiedzi św.
  5. Pierwszeństwo w uczestnictwie we Mszy św. mają osoby zamawiające intencję. Prosimy o telefoniczne i mailowe potwierdzenie udziału w zamówionej Mszy św.
  6. Prosimy także aby wszyscy wierni zachowali wszelkie zasady bezpieczeństwa w duchu wzajemnej odpowiedzialności.
  7. W środę w kościele parafialnym o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci I komunijnych. Niech każde dziecko reprezentuje jeden rodzic.