Ogłoszenia parafialne 24 kwietnia 2022 r.

24.04.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.00 zapraszamy do kościoła parafialnego na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. Jutro na godz. 17.30 zapraszamy grupę biblijną.
  3. W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie i próbę przed przyjęciem sakramentów, dzieci I Komunijne wraz z rodzicami.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium po Mszy św. wieczornej.
  5. Również w niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii oraz za dzisiejsze ofiary do puszek na Caritas.  Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas nabożeństwa szkaplerznego w sanktuarium na Burku w soboty o godz. 18.30, na które serdecznie zapraszamy.
  7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Janina Skorupa. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…