Ogłoszenia parafialne 24 lipca 2016 r

24.07.2016 r.

1. Dzisiaj po wszystkich Mszy św. na parkingu przy kościele parafialnym, poświecenie pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.
  2. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chętnych prosimy o dokonywanie zapisów w kancelarii parafialnej lub zakrystii.
  3. W niedzielę 7 sierpnia gościć będziemy w naszej parafii przedstawicieli III zakonu paulistów, którzy zaproponują nam książki dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej książka „Uczcie się kochać” jest pełnym przykładów z życia poradnikiem dla każdego. Gorąco polecamy!
  4. Dziękujemy za ofiary w ostatnim czasie na potrzeby parafii. Niech Bóg, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Naszych Darczyńców polecamy podczas sobotniej nowenny matczynemu wstawiennictwu Maryi Królowej Szkaplerza Świętego.
  5. Pragniemy wyrazić także wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam w pracach porządkowych po zakończeniu odpustu. Pracy było wiele, ale osób również było dużo, dlatego tym bardziej dziękujemy dzieciom młodzieży i dorosłym oraz wspólnocie Cenacolo. Dziękujemy także wszystkim, którzy opiekowali się naszymi gośćmi z Kongo podczas ich pobytu w naszej parafii. Niech Maryja wyprasza zdroje łask dla was wszystkich. Bóg zapłać.
  6. Decyzją Kurii Biskupiej ks. mgr Artur Urban po dwóch latach pracy w naszej parafii odchodzi do parafii Bielcza, aby tam pełnić funkcję proboszcza. W imieniu nas kapłanów i całej wspólnoty parafii serdecznie dziękuję za przykładną, solidną pracę duszpasterską i katechetyczną w ciągu tych lat. Dziękuję za wielką troskę o piękno liturgii, za pracę z dziećmi i młodzieżą, za opiekę i prowadzenie grup duszpasterskich. Dziękujemy za pogodę ducha, uśmiech i wielką otwartość na potrzeby drugiego człowieka oraz za przykładną służbę w konfesjonale. Niech Matka Boża Szkaplerzna otacza płaszczem opieki Ks. Artura niech pomaga w pokonywaniu wszelkich trudności i wspiera w dalszej posłudze kapłańskiej i duszpasterskiej. Wszyscy życzymy Szczęść Boże!