Ogłoszenia parafialne 24 lipca 2022 r.

24.07.2022 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.00, 9.00 i 12.00 na parkingu przy kościele parafialnym, poświecenie pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.
  2. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chętnych prosimy o dokonywanie zapisów w kancelarii parafialnej przy katedrze.
  3. W tym tygodniu wspominamy;

- w poniedziałek św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa

- we wtorek św. Joachima i Annę -rodziców NMP,

- w piątek świętych Martę, Marię i Łazarza

Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa świętych patronów

4. Pragniemy jeszcze raz wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pomogli w przeżyciu tegorocznego odpustu szkaplerznego i uczynili to z potrzeby serca. Dziękujemy dzieciom młodzieży i dorosłym oraz anonimowym pomocnikom. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnim czasie na potrzeby parafii. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie.

5. Naszych Darczyńców, całą parafię oraz solenizantów polecamy wstawiennictwu Maryi Królowej Szkaplerza Świętego. Pod Twoją obronę…