Ogłoszenia parafialne 24 stycznia 2021 r.

24.01.2021 r.

1. Jutro na Mszę św. wieczorną o 17.30 zapraszamy grupę biblijną oraz nowych chętnych, którzy pragną dołączyć do tej grupy, aby wspólnie rozważać Pismo św.
  2. Bardzo prosimy rodziców kandydatów do bierzmowania, aby pomogli swoim dzieciom wypełnić formularze, które dostępne są na naszej stronie internetowej parafii i doręczyli je do Ks. Radosława.
  3. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy wzięli udział w nabożeństwach kolędowych, również za waszą życzliwość i za ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć utrzymanie parafii oraz za ofiary do puszek Caritas na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców pragniemy powierzać opiece Matki Bożej Szkaplerznej podczas sobotniej nowenny w sanktuarium na Burku o 18.30 na, którą serdecznie zapraszamy.
  4. Polećmy teraz Miłosierdziu Bożemu śp. Janinę Jędrusik, która w ostatnim tygodniu odeszła z naszej wspólnoty do wieczności. Dobry Jezu…