Ogłoszenia parafialne 24 września 2017 r.

26.09.2017 r.

1.    Komunikat Ks. Biskupa;...

2.    Jutro zapraszamy na 17.30 grupę biblijną.

3.    W piątek zapraszamy na 16.30 do kościoła parafialnego kandydatów na ministrantów.

4.    W niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym o 17:00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

5.    W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6.    Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za dobroć serca.

7.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej możemy ją nabyć przy wyjściu z kościoła.

8.    W tym tygodniu wspominamy; Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich Ks. Profesorowi Michałowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi oraz świętych Patronów.

9.    W święto Matki Bożej Różańcowej, czyli 7 października, Polacy udadzą się na granice kraju, by wspólnie się modlić. Idea tego wydarzenia jest taka, aby w tych trudnych czasach jakich żyjemy – wielu zagrożeń duchowych, z którymi zmagamy się jako naród, Europa czy cały świat – sięgnąć po różaniec, który zawsze był obroną w takich sytuacjach. W dniu wydarzenia punkty modlitwy będą zlokalizowane wzdłuż całej granicy Polski, liczącej ponad 3,5 tys. km. W diecezji tarnowskiej kościołów stacyjnych jest kilkanaście. W każdym kościele stacyjnym o godzinie 10.30 będzie konferencja wprowadzająca, a o 11.00 Msza św. Natomiast o 14.00 rozpocznie się odmawianie różańca w okolicach granic Polski.
         Z naszej parafii jest planowany wyjazd autokarem. Wyjazd 7 października z  parkingu przy kościele parafialnym o godz. 8.00. Prosimy o w miarę szybkie zapisywanie się w tym tygodniu ponieważ grupę musimy zarejestrować w Wydziale Duszpasterstwa Ogólnego tarnowskiej kurii. Koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy w zakrystii.