Ogłoszenia parafialne 24 września 2023 r.

23.09.2023 r.

1. Od dziś rusza akcja pomocy misjom przez budowanie studni głębinowych, dzięki zbiórce zużytych - telefonów kom., smartfonów, tabletów i laptopów. Zbiórka potrwa do końca października. Szczegóły na plakatach w gablotach ogłoszeń.
2. Członków Rady Parafialnej zapraszamy w najbliższypiątek do sanktuarium na godz. 18.30 na Mszę świętą, a po niej na zebranie w sali przy naszym sanktuarium.
3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
4. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na wspólne śpiewanie ze scholą dziecięcą, która w tym roku rozpoczyna 10 rok swojej posługi w naszej parafii.
5. Spotkania w kościele parafialnym w tym tygodniu:Śpiewający psalmy w poniedziałek o godz. 19.00; DSM we wtorek o godz. 17.30; Grupa Młodzieżowa w piątek o godz. 18.00; Schola Dziecięca w sobotę o godz. 10.00.
6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę św. Wincentego a Paulo prezbitera; w czwartek św. Wawrzyńca, męczennika; w piątek św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, a w sobotę św. Hieronima prezbitera i doktora Kościoła. Wszystkim Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki swoich św. Patronów.
7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii, szczególnie za indywidualneofiary na witraże do kościoła parafialnego oraz tezbierane przez róże różańcowe. Przy tej okazji dziękujemy również wszystkim, którzy wczoraj pracowali przy porządkowaniu placu przy naszym Sanktuarium.Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna Wam u Bogapotrzebne łaski. Bóg zapłać.
8. Sprawy naszej parafii, wszystkie rodziny, ofiarodawców oraz zbliżające się prace przy modernizacji okien i wstawianiu kolejnych witraży polećmy wstawiennictwu Maryi. Pod Twoją obronę...