Ogłoszenia parafialne 25 czerwca 2023 r.

25.06.2023 r.

1. Jutro na godz. 19.00 nasz Pan Organista zaprasza na próbę śpiewu osoby śpiewające psalmy.
2. W czwartek przypada uroczystość św. Piotra i Pawła Msze św. w kościele parafialnym o godz. 17.30, a w sanktuarium o godz. 6.30; 7.30 i 18.30.
3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I sobotę lipca. Po godz. 8.30 udamy się do chorych, natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej. Po nabożeństwie szkaplerznym na Burku spotkanie członków Bractwa Szkaplerza Świętego.
4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w kościele parafialnym o godz. 7.00.
5. 1 lipca rozpoczyna się wielki odpust tuchowski. Kustosz sanktuarium z Tuchowa serdecznie wszystkich zaprasza, a szczegóły na plakatach.
6. Zbliża się także nasz odpust szkaplerzny. Hasłem przewodnim będą słowa:
„Z MARYJĄ I ŚWIĘTYMI UMACNIAMY WIARĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY”.Odpust potrwa od 9 do 16 lipca. Program znajduje się przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii. Prosimy go zabrać i zapoznać się z nim, a poszczególne grupy oraz parafian prosimy o przygotowanie liturgii Mszy św., oraz włączanie się jak to czynicie każdego roku w prowadzenie nabożeństw. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w poszczególnych nabożeństwach odpustowych.
7. W związku z przygotowaniami do odpustu w najbliższą sobotę na godz, 9.00 prosimy mężczyzn do pomocy w przewiezieniu ławek na plac sanktuaryjny.
8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Darczyńców polecamy Matczynemu wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego.
9. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Stefan Zalasiński i Mariusz Bąk.Polećmy ich dusze Bogu. Dobry Jezu…