Ogłoszenia parafialne 25 grudnia 2020 r.

25.12.2020 r.

1.  Jutro wspominamy pierwszego męczennika św. Szczepana. W tym dniu Msze św. w sanktuarium o godz. 8.00 i 10.30, a w kościele parafialnym o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.30. Ofiary na tace zbierane będą na Papieski Uniwersytet w Krakowie i Tarnowie.

2. Drodzy moi. Uroczystą Pasterką rozpoczęliśmy Święta Bożego Narodzenia. Radość płynąca ze żłóbka Bożej Dzieciny niech nam towarzyszy przez cały okres Bożego Narodzenia. Dziękuję naszym kapłanom, siostrom zakonnym, Panom kościelnym i organiście. Dziękuję, paniom Adiannie, Agacie i Renacie, panu Michałowi za choinki wszystkim pracownikom kościelnym za każdą pracę wykonaną w kościele. Bardzo dziękuję ministrantom, lektorom DSM, młodzieży oraz ich rodzicom, i wszystkim tym, którzy przygotowali i wykonali dekoracje Bożonarodzeniowe oraz posprzątali nasze świątynie na święta. Bóg zapłać.

3. Drodzy Parafianie. W imieniu wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii życzymy Wam doświadczenia Boga i Jego łaski, abyście nigdy nie nabierali dystansu przed Bogiem. Niech dobry Bóg obdarzy was zdrowiem i potrzebnymi darami. Błogosławionych Świat Bożego Narodzenia!