Ogłoszenia parafialne 25 grudnia 2021 r.

Data

25.12.2021 r.

  1. Jutro niedziele Świętej Rodziny. W tym dniu Msze św. w sanktuarium o godz. 8.00, 10.30 i 18.30 a w kościele parafialnym o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.30. Ofiary na tace zbierane będą na Papieski Uniwersytet w Krakowie i Tarnowie.
  2. Drodzy moi. Uroczystą Pasterką rozpoczęliśmy kolejne w naszym życiu Święta Bożego Narodzenia. Radość płynąca ze żłóbka Bożej Dzieciny niech nam towarzyszy przez cały okres Bożego Narodzenia. Dziękuję naszym kapłanom, siostrom zakonnym, panom kościelnym i organiście. Dziękuję, wszystkim paniom Adiannie, Agacie i Renacie, panu Michałowi za choinki wszystkim pracownikom kościelnym za każdą pracę wykonaną w kościele. Bardzo dziękuję ministrantom, lektorom DSM, młodzieży oraz ich rodzicom, dyrekcji SP z ul. Błotnej i wszystkim tym parafianom, którzy przygotowali i wykonali dekoracje Bożonarodzeniowe oraz posprzątali nasze świątynie na święta. Bóg zapłać.
  3. Drodzy Parafianie. "Podczas Świąt Bożego Narodzenia niech Wam towarzyszy radość wynikająca ze świadomości, że bez żadnej naszej zasługi, Bóg nas umiłował miłością tak konkretną, że stała się ciałem i zamieszkała pośród nas. Niech ta miłość, która ma na imię Jezus, narodzi się w Waszych sercach, w Waszych domach i w Waszych rodzinach. W imieniu wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii życzymy błogosławionych Świat Bożego Narodzenia!