Ogłoszenia parafialne 25 grudnia 2022 r.

24.12.2022 r.

1. Jutro Uroczystość Św. Szczepana. Msze św. w sanktuarium o godz. 8.00, 10.30, a w kościele parafialnym o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17.30. Ofiary na tace zbierane będą na Papieski Uniwersytet w Krakowie i Tarnowie.
  2. Drodzy moi. Uroczystą Pasterką rozpoczęliśmy kolejne w naszym życiu Święta Bożego Narodzenia. Radość płynąca ze żłóbka Bożej Dzieciny niech nam towarzyszy przez cały okres Bożego Narodzenia. Dziękuję naszym kapłanom, panom kościelnym i organiście. Dziękuję, wszystkim paniom i panom z rady parafialnej, Adiannie, Annie i Agacie, wszystkim pracownikom kościelnym za każdą pracę wykonaną w kościele. Bardzo dziękuję ministrantom, lektorom DSM, młodzieży oraz ich rodzicom, Odnowie w Duchu Św., Bractwu Szkaplerznemu członkom parafialnego SPA i tym parafianom, którzy przygotowali i wykonali dekoracje Bożonarodzeniowe oraz posprzątali nasze świątynie na święta. Z całego serca wszystkim Bóg zapłać.
  3. Drodzy Parafianie. "Podczas Świąt Bożego Narodzenia niech Wam towarzyszy radość wynikająca ze świadomości, że bez żadnej naszej zasługi, Bóg nas umiłował miłością tak konkretną, że stała się ciałem i zamieszkała pośród nas. Niech ta miłość, która ma na imię Jezus, narodzi się w Waszych sercach, w Waszych domach i w Waszych rodzinach, niech obdarzy pokojem Wasze serca. W imieniu wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii życzymy błogosławionych Świat Bożego Narodzenia!