Ogłoszenia parafialne 25 kwietnia 2021 r.

25.04.2021 r.

1. Jutro zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 17.30 grupę biblijną.
  2. W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy DSM.
  3. W najbliższą sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Odbywać się będą codziennie w kościele parafialnym o 17.00, a w sanktuarium po Mszy św. wieczornej o 18.30. Najbliższa sobota jest także I sobotą miesiąca, dlatego po godz. 8. 00 kapłani udadzą się do chorych.
  4. W niedzielę za tydzień po Mszy św. O godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Dziękujemy rodzicom oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się na różny sposób do przygotowania i przeżycia w miniony czwartek uroczystości przyjęcia sakramentu bierzmowania przez naszą młodzież. Dziękujemy także za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii i dalsze prace przy upiększaniu kościołów. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny w sanktuarium na Burku o godz. 18.30.
  6. Ponieważ jest przedłużenie obostrzeń pandemicznych w najbliższą niedzielę 2 maja, poniedziałek 3 maja oraz w niedzielę 9 maja porządek Mszy św. również pozostaje tak jak dzisiaj:

- w kościele parafialnym; o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.30, a

-w sanktuarium tylko o godz. 8.00/Msza św. transmitowana przez Internet/.

Osoby, które zamawiały intencje na 10.30 w sanktuarium prosimy o przybycie na tę godzinę do kościoła parafialnego. Natomiast intencje z godziny 18.30 w sanktuarium będą o 9.00 w kościele parafialnym

MODLITWA W INTENCJ SYNODU:

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Obdarz nas swoją prawdą, miłością i pokojem, abyśmy jako rodzina tarnowskiego Kościoła owocnie przeżyli synod diecezjalny. Pragniemy w jedności z Kościołem powszechnym, odnowić i ożywić nasz Kościół tarnowski i w świetle Ewangelii właściwie odczytać znaki czasu. Maryjo, Matko Kościoła i Patronko Diecezji Tarnowskiej, prowadź nas i wspieraj w synodalnej pielgrzymce wiary! Wszyscy święci i błogosławieni diecezji tarnowskiej, módlcie się za nami. Amen.