Ogłoszenia parafialne 25 listopada 2018 r.

Data

24.11.2018 r.

  1. Jutro spotkanie grupy Biblijnej.
  2. We środę przypada 9 rocznica konsekracji biskupiej Pasterza naszej diecezji – bpa Andrzeja Jeża. Z tej racji zapraszamy do wspólnej modlitwy polecając na wszystkich Mszach św. osobę bpa Andrzeja i jego posługę w naszej diecezji.
  3. W czwartek zapraszamy na spotkanie wszystkich rodziców wraz z kandydatami do bierzmowania kl. 8 SP oraz 3 gimnazjum.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I sobotę miesiąca grudnia, po godz. 8:00 księża udadzą się do chorych.
  5. Również w sobotę o godz. 10:00 w kościele parafialnym odbędzie się Msza św. z błogosławieństwem nowych lektorów naszego dekanatu Tarnów - Południe. Serdecznie zapraszamy rodziców i bliskich na tę uroczystość.
  6. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich naszemu Ks. Andrzejowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi. W int. Ks. Andrzeja będziemy modlić się w najbliższą sobotę o godz. 18.30, podczas nowenny przed cudownym obliczem MB Szkaplerznej w naszym sanktuarium. Serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i Adwent. Jest to zarazem I niedziela miesiąca, dlatego nastąpi wtedy zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Tak jak rok temu również w tym zapraszamy wszystkich, do włączenia się w akcję - "Ty też możesz zostać św. Mikołajem". Jeżeli pragniecie sprawić radość najmłodszym naszym parafianom, w dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła rozprowadzane są aniołki. Można sobie zabrać jednego z aniołków na pamiątkę, a w zamian złożyć do najbliższej niedzieli dobrowolną ofiarę w kopercie z podpisem św. Mikołaj. Ofiary można składać na tacę, w zakrystii lub kancelarii. Z pozyskanych środków św. Mikołaj obdaruje potrzebujące dzieci słodkimi paczkami. Już dziś z serca składamy serdeczne podziękowania wszystkim , którzy pragną zostać pomocnikami świętego Mikołaja.
  9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii, aby wspierać prace inwestycyjne. Dziękujemy także tym, którzy w tym tygodniu wykonywali prace porządkowe w naszych kościołach. Bóg zapłać.