Ogłoszenia parafialne 25 lutego 2018 r.

24.02.2018 r.

1. Dzisiaj Mszą św. po gorzkich żalach w kościele parafialnym rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.

2. W poniedziałek na 17.30 zapraszamy na kolejne spotkanie grupę biblijną.

3. W I czwartek na 17.30 zapraszamy uczniów klas VI na Mszę św. w int. powołań.

4. Uczniów z kl. VII i gimnazjum zapraszamy w I piątek na godz. 17.30.

5. W I piątek marca miesiąca spowiedź w kościele parafialnym od 16.30, a w sanktuarium od 6.00 do 8.00 i od 18.30. W tym dniu uczcimy NSPJ.

6. W I sobotę 4 marca po godzinie 8.00 księża udadzą się do chorych. Natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej Nowennę ofiarujemy w int. rodzin przeżywające kryzysy.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

8. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:

- w sanktuarium o godz. 9.00.

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00 oraz

o godz. 19.30 dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

Gorzkie Żale w niedzielę:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- w sanktuarium o godz. 18.15.

Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych i paschalików. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas oraz paczki dla potrzebujących.

11. Diecezjalne Biuro ITER wraz z naszą parafią organizuje w czerwcu wyjazd do Lwowa. Szczegóły na specjalnych ulotkach oraz na naszej stronie internetowej. Zapisy w biurze pielgrzymkowym lub w kancelarii naszej parafii.

12. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich naszemu wikariuszowi Ks. Radosławowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi. W int. Ks. Radka będzie sprawowana Msza św. w najbliższy piątek o godz. 17.30.

13. W ostatnim czasie odeszli z naszej wspólnoty do wieczności śp. Tadeusz Januś, Maria Pokorna i Wanda Stanek. Polećmy ich dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…