Ogłoszenia parafialne 25 września 2016 r.

Data

25.09.2016 r.

1.  W środę zapraszamy na nowennę AK a po niej na spotkanie. Zapraszamy również nowe osoby, które pragną dołączyć do tej wspólnoty.

2.  W piątek zapraszamy do świetlicy Caritas po odbiór paczek dla ubogich. Przy tej okazji informujemy, że członkowie Caritas będą rozprowadzać 2 października chlebki miłosierdzia oraz znicze. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

3.  W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym o 17:00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

4.  Ponieważ najbliższa sobota jest jednocześnie I sobotą miesiąca, dlatego od godziny 8:00 księża udadzą się do chorych. Wieczorem zaś w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.

5.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6.  Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane na tacę i konto, aby wesprzeć naszą parafię. Niech hojność waszego serca wynagrodzi sowicie swoimi łaskami Dobry Bóg. Bóg zapłać.

7.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej jest ona do nabycia przy wyjściu z kościoła.

8.  W tym tygodniu wspominamy: w środę Św. Wacława męczennika; w czwartek Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek Św. Hieronima, w sobotę Św. Teresę od Dzieciątka Jezus. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich Ks. Profesorowi Michałowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi oraz świętych Patronów.