Ogłoszenia parafialne 26 czerwca 2016 r

26.06.2016 r.

1. W środę przypada uroczystość św. Piotra i Pawła Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.30; 16.00 i 17.30, a w sanktuarium o godz. 6.00; 7.00 i 18.30. Składka z tego dnia przeznaczona jest na świętopietrze.
  2. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek miesiąca spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 8:00 i od 18:00, a w kościele parafialnym od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
  3. W I sobotę miesiąca od godziny 8:00 księża udadzą się do chorych, natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Zbliża się wielki odpust tuchowski, który potrwa od 1 do 10 lipca. Kustosz sanktuarium z Tuchowa serdecznie wszystkich zaprasza.
  6. Zbliża się także odpust szkaplerzny w naszej parafii . Już dziś informujemy, że potrwa on od 10 do 17 lipca. Program znajduje się przy wyjściu z kościoła. Prosimy się z nim zapoznać, a poszczególne grupy prosimy o przygotowanie liturgii Mszy św.
  7. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy chętnych do pomocy przy organizowania placu przy sanktuarium, aby przygotować się do odpustu. Zbiórka przy kościele parafialnym.
  8. Przy wyjściu ze świątyni u ministrantów do nabycia jest prasa katolicka.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto parafii na potrzeby parafii. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Darczyńców polecamy Matczynemu wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego.
  10. Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionych wakacji.