Ogłoszenia parafialne 26 czerwca 2022 r.

26.06.2022 r.

1. Jutro na 17.30 zapraszamy grupę biblijną.
  2. W środę przypada uroczystość św. Piotra i Pawła Msze św. w kościele parafialnym o godz. 17.30, a w sanktuarium o godz. 6.30; 7.30 i 18.30.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I piątek i I sobotę lipca. Bardzo prosimy nie odkładać spowiedzi na I piątek. Spowiadamy codziennie w dni powszednia pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  4. W I sobotę miesiąca księża udadzą się do chorych, natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w kościele parafialnym o godz. 7.00.
  6. 1 lipca rozpoczyna się wielki odpust tuchowski. Kustosz sanktuarium z Tuchowa serdecznie wszystkich zaprasza, a szczegóły na plakatach.
  7. Zbliża się także nasz odpust szkaplerzny. Hasłem przewodnim będą słowa: „Z Maryją niesiemy ludziom Chrystusowy pokój”. Odpust potrwa od 10 do 17 lipca. Program znajduje się przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii. Prosimy go zabrać i zapoznać się z nim, a poszczególne grupy oraz parafian prosimy o przygotowanie liturgii Mszy św., oraz włączanie się w prowadzenie nabożeństw. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w poszczególnych nabożeństwach odpustowych.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Darczyńców polecamy Matczynemu wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego.
  9. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Stanisław Czechowski i Piotr Kryplewski. Polećmy ich dusze Bogu. Dobry Jezu…